Likit Petrol Gaz Otogaz ve Tüp Gazcılar Bayileri Derneği

 Anasayfa | Bayilerin Sesi | Tüketici Köşesi | Sıkça Sorulan S. | Bize Ulaşın | İl İrtibat Bilgileri | Linkler

 
   » Sondakika
   » Anasayfa
   » Atatürk Köşesi
   » Yönetmelik
   » Bayi Dernekleri
   » LPG Kanunları
   » Rekabet Kurulu
   » Bayilerin Sesi
   » Tüketici Kösesi
   » İş İmkanları
   » Merak Edilenler
   » Sıkça Sorulan Sorular
   » Duyurular
   » Site haritası
   » Online Tv İzle
   » Arşiv
   » Bize Ulaşın
   » Linkler
   » Konuşma Metinleri
   » Köşe Yazıları
   » Üyelik İşlemleri
   » Bilgi Bankası
   » Hayat Dersleri
   » Arama
   » İl İrtibat Bilgileri
   » Video
   » Üyelik Aidat

ÖNEMLİ DUYURU

Saygı değer bayi arkadaşlarımız ve değerli şirket yöneticileri,

    Öncelikle Likpetder olarak yargı kurumu olmadığımızı belirtmek isteriz. Amacımız bayi arkadaşlarımızla şirket yöneticileri arasında geçen ve tüketiciye kadar uzayan sektörümüzle ilgili sorunlarımızı gündeme getirmek adına yayınlar yapmaktadır. Sitemize başvuran, mail gönderen herkesin kişilik haklarını korumakla mükellef olduğumuzu önemle vurguluyoruz. Kaldı ki, Dünya' da ve Türkiye' de çok önemli konumlarda bulunan insanların bile hata yaptıkları herkesin malumudur.

    Likpetder olarak, kesin olmayan hiçbir haberi ve kaynağı belli olmayan yorumu yayınlamamaya  azami özen ve gayreti gösteriyoruz. Haber ve yorumlarda adı geçen şahıslara sitemizde doğrulama ve düzeltme haklarının olduğunu belirtiyor, tarafsız ve doğru haber yapmaya devam edeceğimizi bir kez daha tekrarlıyoruz.

    Likpetder derneğinin kuruluşunun amacı bayilerinin sesi olmaktır, bayi arkadaşlarımızın sorunlarını ve görüşlerini olduğu gibi aktarmak bizim görevimizdir. Şirketlerimizin, bayilerin üzerindeki sorumlulukları ne kadar varsa, aynı şekilde bayilerinde çalıştıkları şirketlere karşı sorumluluklarının bilincinde olmaları gerektiğine inanıyoruz.

    Türkiye ‘de  bakanlık yapan insanlarımız dahi hata yaptıkları zaman yüce divan da yargılanıyorlar. Şirketlerimizde yıllarca avukatlık yapan, avukatlarda yasal hakları verilmeden mağdur edilmişler ve diğer çalışanlardan da mağdur olanlar mevcuttur. Buna karşılık çalışanlardan da şirketine ve bayisine karşı ,bayilerden de çalıştığı firmaya karşı yanlış yapanlar olmuştur.  24 yıl bir şirkette çalışıp en üst kademeye gelmiş bir insanın bir gecede başka bir firmaya geçerek, 24 yıl çalışmış olduğu firmayı, yeni firmada kötüleyebilmiştir. Bayilerin evini ,arabasını, telefonunu ve her şeyini teminat alıp sonrada tehdit edenleri görmezlikten gelinmesini de bekleyemezsiniz. İstanbul’a gelmesini engelleyecek ,yol parası dahi bulamayacak kadar perişan edilen bayi yi yazmamak, yıllarca şirketinde çalışıp, yasal tazminatlarını alamayanı  yazmamak ne kadar etik olur?  Bunları yazıp anlatmadıktan sonra derneğin faaliyet konusu ve amaçlarının da bir anlamı  kalmayacaktır. İsimleri geçen her insanın  cevap  hakkı mevcuttur. Sitemizde haklarında yazılan yazılardan dolayı ilgili kişilerin ne firmaları nede kendileri bir düzeltme yazısı dahi göndermemiştir. Bayilerin yazdıkları yazılar yalan,gerçek dışı ise düzeltmeleri gerekir. Şunu da bilmeleri gerekmektedir ki bundan sonra gelen bütün mailler yayınlanacaktır. Bu kurumlar ve ilgililer bu konularda bilinçli ve duyarlı hareket ederse bu konularda yazıların kesileceğine inanıyoruz.  

LİKPETDER

Yazdır

 
Açılış Sayfası Yap  Sık Kullanılanlara Ekle 
likpetder.com, likpetder.org
E-mail : info@likpetder.com
Likit Petrol Gaz Otogaz ve Tüp Gazcılar Bayileri Derneği

Likit Petrol Gaz Otogaz ve Tüp Gazcılar Bayileri Derneği


Telif Hakkı © 2008 likpetder.com, likpetder.org Tüm hakları saklıdır.
 

Falcon Bilişim Hizmetleri