Likit Petrol Gaz Otogaz ve Tüp Gazcılar Bayileri Derneği

 Anasayfa | Bayilerin Sesi | Tüketici Köşesi | Sıkça Sorulan S. | Bize Ulaşın | İl İrtibat Bilgileri | Linkler

 
   » Sondakika
   » Anasayfa
   » Atatürk Köşesi
   » Yönetmelik
   » Bayi Dernekleri
   » LPG Kanunları
   » Rekabet Kurulu
   » Bayilerin Sesi
   » Tüketici Kösesi
   » İş İmkanları
   » Merak Edilenler
   » Sıkça Sorulan Sorular
   » Duyurular
   » Site haritası
   » Online Tv İzle
   » Arşiv
   » Bize Ulaşın
   » Linkler
   » Konuşma Metinleri
   » Köşe Yazıları
   » Üyelik İşlemleri
   » Bilgi Bankası
   » Hayat Dersleri
   » Arama
   » İl İrtibat Bilgileri
   » Video
   » Üyelik Aidat
ÇOK OKUNANLAR
Sektöre Genel Bakış
BAKAN ÇAĞLAYAN, İTO'NUN SORUNLARINI DİNLEDİ
Epdk Sivil Toplum Kuruluşları İle Görüşmelerine Devam Ediyor
    Bayilerinsesi

Kahveciler Odası Üyelerine Tüp 37 YTL Yerine 30 YTL

Akhisar Kahveciler Odası Akhisar’ da bir ilki gerçekleştirerek Milangaz firması ile sözleşme imzaladı ve tüm oda üyelerine 37 YTL olan 12 kg’ lık tüp fiyatını 30 YTL’ ye satın alabilecekleri bildirildi. Akhisar Kahveciler Odası binasında Akhisar Kahveciler Odası.....

Kahveciler Odasi Üyelerine Tüp 37 YTL Yerine 30 YTL
Akhisar (Kenan MOLLA)

Kahveciler Odasi Üyelerine Tüp 37 YTL Yerine 30 YTLAkhisar Kahveciler Odası Akhisar’ da bir ilki gerçekleştirerek Milangaz firması ile sözleşme imzaladı ve tüm oda üyelerine 37 YTL olan 12 kg’ lık tüp fiyatını 30 YTL’ ye satın alabilecekleri bildirildi. Akhisar Kahveciler Odası binasında Akhisar Kahveciler Odası Başkanı Erkin Güney, Yönetim Kurulundan Mustafa Yüksel, Burhanettin Ar, Tonay Tosuner, Ali Kayalı, Hüseyin Öktem, Gürsel Polat, Cengiz Küçük, Birol Özdemir’ in katıldığı toplantıda Milangaz firması ile sözleşme imzalandı.

Akhisar Kahveciler Odası Başkanı Erkin Güney “Odamız Avukatı dahilinde hazırlanmış olan sözleşme gereği, savaş hali dahil fiyatlar değişmeyecek, düşen fiyat olursa, aynen bizlerin belirlediği fiyat üzerinde aynı oranda da düşüş olacak, yükseliş de olursa kesinlikle fiyat artırımına gidilmeyecek. Bu yaptığımız sözleşme Akhisar sınırları içerisinde geçerlidir. Abone sözleşmesi sadece 12 kg’ lık tüp almayı taahhüt etmektedir. Yıl sonuna kadar geçerli olan sözleşme gereği 37 YTL olan 12 kg lık Milangaz marka LPG gazı odamıza kayıtlı tüm esnafımız 30.00 YTL’ ye satın alacaktır. Sözleşmemiz her yıl başında yenilenecektir. Odamıza kayıtlı üyelerimiz aynı fiyat tarifesinde evlerindeki kullandıkları tüpleri de değiştirebileceklerdir. Odamızdaki üyelerimiz buradan tüp almak zorunda değillerdir. Bu da üyelerimiz için büyük bir fırsat olduğunu düşünüyorum” dedi.

Tüp 37 YTL Yerine 30 YTL

Kahveciler Odasi Üyelerine Tüp 30 YTL

akhisarhaber.com

 

 


İlhan Al 14.08.2007 - 12:25

Ben tüketiciyim. Bir kahvem veya bir isyerim yok. Burada en büyük fedakarlığı Milangaz tüp bayisi veya Milangaz Şirketi yapmış. Görünürde üçüncü bir ihtimal yok. Rekabet doğal olarak fedakarlık gerektirir. Günümüzde hemen her sektörde rekabet var. Burada en büyük fedakarlığı tüp bayisi yapmamalıdır.Çünkü tüp gaz bayisi kamyonuyla tüpü alıyor.tüpü nakliye ediyor. işçisi tüpü evlere teslim ediyor.İşçisi ekmeğini omzunda taşıyor. Çileyi tüp gaz bayisi-personeli çekiyor. Bana göre büyük fedakarlığı baştaki tüp gaz şirketleri yapmalıdır. Ben bir tüketici olarak gideceğim ilçede bayisi olmadığından dolayı mecburen kullandığım tüp markasını değiştirmek zorundayım. ve ilk tercihim Milangaz olacak.


Aydın Sonkaya 22.06.2007 - 13:43

Arkadaşlar sizinle Likidgaz’ ın bayi toplantısında yaşanan birebir doğru bir anımı paylaşacağım. O zamanlar tüpteki kar marjlarımız. 1-2 YTL idi. Bizde kar marjlarımızın azlığından şikayet ediyorduk, artırılmasını talep ediyorduk.Tüpçülerin duayeni sayın Erdoğan Demirören kürsüye çıktı, dedi ki arkadaşlar talebinizi değerlendiriyoruz Ama şimdi soruyorum kar marjınız 10 YTL olsa siz gene lokantacıya kahveciye tüp kullanan bütün esnafa yine bir iki lira karla tüp satacaksınız ne değişecek hayatınızda hiç birşey değişmez. Bilsem ki fiyatta rekabet etmeyeceksiniz. Size feda olsun dedi. büyük adamsın Erdoğan bey sizin dediğiniz gibi biz 1 lira karla tüp satıp batıyoruz.


Akhisar Aygaz Bayi 22.06.2007 - 13:06

Yıllardır tüp işini yapıyorum, neyim var neyim yok yatırdım tabiri caizse para kazanmak için donuma kadar ipotek verdim. Hata yapmışım. Çünkü bu piyasada iki tür balık yaşıyor. Balina ve diğerleri. Balinalar dev şirketleri küçük balıklarda bayileri temsil ediyor. Orta büyüklükteki balıklarda devletin kurumlarını temsil ediyor. Maalesef balinalar ne bulursa yiyor.Allah’tan bir EPDK var küçük balıkları savunmaya çalışıyor iyi ki varsın, EPDK saygılar.


BPGAZ BAYİ 22.06.2007 - 12:48

Baba eskide BP gaz bayiliği yapıyorum. Akhisar kahveciler odası başkanını bütün kalbimle kutlarım. Sayın başkanım biz tüpçülere çok güzel bir esnaflık dersi verdiniz saygıyla eğiliyorum karşında, tüpçüüüüüüüü bak esnaf gör. Bir kahve ayda ortalama (5) tüp kullanır. Sen teminat verirsin gaz tonajı tahhütünde bulunursun esnafım diye gezersin tabiri caizse donuna kadar ipotek verirsin, Ayda (5)tüp kullanan kahveci kadar bile olamazsın.Bundan daha kötüsü bu olaylara seyirci kalırsın........Sen Sus Tüpçü....konuşma hakkını arama hakkını adam gibi adamlar arar.


Kuşcu 22.06.2007 - 12:40

LPG sektöründe yıllarca, bayiler ve LPG şirketleri çok düşük kar ile ayakta durmayı başardılar.Sektörün pazarda öneminin bilinmemesi ve LPG sektörüne daha çok kar getirmek aynı zamanda bayilere kazanç sağlamak amacıyla Milangaz Yöneticisi Yılmaz Cömert ile İpragaz Genel Müdür yardımcısı olan Erkan Kınacı, Ankara 'da Enerji Bakanı ile görüşerek serbest piyasa'da LPG sektörünün kar marjının artışını sağladılar. Üstün yetenekleri ile sektörün piyasada kar marjını artıran ve güçlenmesini sağlayan bu yöneticilere bayiler adına çok teşekkür ediyoruz. Fakat bazı LPG şirketlerinin kendi firmalarına hizmet eden bayilerle bile onları yok edercesine haksız rekabet etmeleri bayileri ve piyasayı olumsuz yönde etkilemektedir. Sektörümüzün imajı ve kazançları adına üzüntü duyduğumu belirtiyorum.


 

 

New Page 1
 

Yorum Ekle

 

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Likpetder veya likpetder.com sorumlu tutulamaz.

 

      » Diğer Haber Başlıkları

Tüm Haberler

Amaç Rekabetçi Piyasa Oluşturmak
Derneğimizin Sakarya' daki İrtibat Sorumlusunu Tanıyalım: Fahri Eren
EPDK BAŞKANI SAYIN HASAN KÖKTAŞ’IN EPDK’NIN 7.YIL RESEPSİYONU KONUŞMASI
EPDK'dan dağıtım şirketlerine ulusal stok cezası
EPDK BASIN AÇIKLAMASI
Ankara LPG Dönüşüm Sistemleri Fuarı
42. Dönem LPG-CNG Komisyonu I.Toplantısı Gerçekleştirildi
LPG AYLIK EĞİTİM PROGRAMI
Biodizel tesisinde yangın: 3 ölü
Likpetder Ankara'da
Derneğimizin Denizli' deki İrtibat Sorumlusunu Tanıyalım: Erol KAYA
Tüplü gazın ÖTV’si de yüzde 3 olsun
Sıvılaştırılmış Petrol Gazları (LPG) Piyasası 2008 Yılı Ocak-Eylül Dönemi Özet Piyasa Rakamları
Sıvılaştırılmış Petrol Gazları (LPG) Piyasası 2008 Yılı Ocak-Haziran Dönemi Özet Piyasa Rakamları
Derneğimizin Ankara' daki İrtibat Sorumlusunu Tanıyalım: Fikret Bircan
EPDK BAŞKANI SAYIN HASAN KÖKTAŞ’IN “EPDK’NIN 7. YILINDA TÜRKİYE ELEKTRİK VE DOĞAL GAZ PİYASALARI” AÇILIŞ KONUŞMASI
Evrak Planlama Dağıtım Kurumu (EPDK)
Vergiler Bahane Fiyatlar Şahane!
EPDK’dan 739 bin 200 YTL ceza
Otogaz ve Tüpgazda İndirim
LPG Piyasası Lisans Yönetmeliği'nde büyük değişiklikler yapılıyor
EPDK'ya Petrol Operasyonu
Petrolde haksız kazanç belgelendi
İpragaz, Zeytinsuyu Tepesi Villaları’nı uydudan faturalandırıyor
Insaat mühendisi olacakti, 12 Eylül yüzünden tüpçü oldu

 

Yazdır

 
Açılış Sayfası Yap  Sık Kullanılanlara Ekle 
likpetder.com, likpetder.org
E-mail : info@likpetder.com
Likit Petrol Gaz Otogaz ve Tüp Gazcılar Bayileri Derneği

Likit Petrol Gaz Otogaz ve Tüp Gazcılar Bayileri Derneği


Telif Hakkı © 2008 likpetder.com, likpetder.org Tüm hakları saklıdır.
 

Falcon Bilişim Hizmetleri